Royal Opera House
Bow Street, London, WC2E 9DD
- Raske fakta
- West Ends største lagerbeholdning av billetter
- Tilgjengelighet for sitteplasser i sanntid
- Velg sitteplassene dine
- Bestillingen din behandles direkte i billettkontorets bestillingssystem.

Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera
Tre poetiske, visuelt fantastiske balletter utgjør et blandet program av noen av de mest elskede koreografene.
- Bestillingsskjema: fredag 14. november 2025
Bestilling inntil: tirsdag 2. desember 2025 - Spillets lengde: 2hr 45min. Incl. 2 intervals
- Informasjon
- Billige Billetter
Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera i London
Tre balletter forenes i et vakkert og unikt blandet program av eklektiske stiler og poetisk skjønnhet. Beundre Serenade av den store George Balanchine, skaperen av den amerikanske neoklassiske stilen, en ømt romantisk ballett preget av fart, atletisk ferdigheter og dynamisk bevegelse. Deretter er det verdenspremieren på en ny ballett av Cathy Marson, satte Benjamin Brittens fiolinkonsert, som fanger den turbulente atmosfæren i Europa under andre verdenskrig. Til slutt kan du forelske deg i Justin Pecks Everywhere We Go, med musikk av Sufjan Stevens, en energisk dynamisk og oppløftende finale med en forfriskende koreografi.
Royal Ballet and Opera samler tre forskjellige, men svært talentfulle koreografer for å skape en spektakulær opplevelse for deg, der de blander deres unike stiler, koreografi og historiefortelling. Ballett-elskere vil ikke gå glipp av en kveld som viser frem noen av de største ikonene innen dans, og det er en perfekt mulighet for nykommere til å forelske seg i ballett.
Bestill nå og forbered deg på å bli forbløffet og ærefrykt over denne kvelden med dans, historiefortelling og visuelt skue.
Neste forestilling for Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera på Royal Opera House
Offisielle teaterbilletter til Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera
Vårt sentrale reservasjonssystem kobler deg direkte til Royal Opera House-bokssystemet. Vi tilbyr live og full tilgjengelighet for billetter til Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera, fra VIP og premium, til rabatterte billetter, og hjelper deg med å velge de perfekte billettene for budsjettet ditt. Velg setene dine fra vår interaktive sitteplan og få teaterbillettene sendt til deg på e-post umiddelbart etter bestilling. Bare presenter e-billettene dine på teatret på dagen og opplev hva London og West End har best å tilby: teaterets magi. Det har aldri vært enklere å kjøpe billetter til Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera.
Informasjon om billetter
- Bestillingsskjema:
fredag 14. november 2025
- Bestilling inntil:
tirsdag 2. desember 2025
- Spillets lengde:
2hr 45min. Incl. 2 intervals
- Alderbegrensning
Ages 5+. Children under the age of five are not permitted into the theatres. Children over age five must have their own ticket and sit next to an accompanying adult.
- Kanselleringer og refusjoner
Når de er bestilt, kan billetter til Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera vanligvis ikke byttes og ikke refunderes i henhold til våre vilkår og betingelser. I praksis vil vi imidlertid gjøre vårt beste for å imøtekomme forespørselen din så lenge vi får beskjed minst 48 timer før forestillingen. Vennligst kontakt oss for mer informasjon.
Billlige Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera billetter
Se Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera i London! Vi kan hjelpe deg å spare opptil 70% på Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera billetter! Hvis du er ute etter teater rabattbilletter, ta en titt nedenfor på våre siste tilbud for Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera på Royal Opera House.
Det er ingen spesialtilbud tilgjengelig for øyeblikket, men vi har fortsatt gode billettpriser for Perspectives: Balanchine, Marston and Peck - Royal Ballet and Opera på Royal Opera House.